Kdo chce, hledá důvody, kdo nechce, hledá výmluvy…

To je, myslím, vcelku výstižné, i když události a život často tak jednoduché nejsou.
Totiž… nejčastějším důvodem, proč necvičit, nebo nejít cvičit, jsou právě děti (a můžu vás ujistit, že jednu dobu jsem to měla taky tak).

S dětmi to prostě není vždy tak snadné a je fuk, jestli máme jedno, dvě nebo tři. Snažíme se dělat věci na maximum, vyvíjíme na sebe nátlak, abychom byly co nejlepší matky
a u toho padáme, po sérii probdělých nocí, na ústa. Nepomůžou ani dva kýble kafe, balíček sušenek a navrch tabulka čokolády. I takovým obdobím jsem si prošla, a pokud Vy ne, máte můj neskonalý obdiv a smekám, jste pro mě super ženy a super mámy ❤️????????

No ale k jádru pudla… To, co zachránilo můj zdravý rozum a často mě vytrhlo z mateřské letargie, případně mě uchránilo před tím, abych se k dětem chovala
jako sedmihlavá saň
, bylo a stále je právě cvičení.

I když mám (ještě často i teď, ačkoli k dětem už nemusím vstávat desetkrát za noc) pocit,
že ani neotevřu oči, natož abych zvedla ruce… i jen desetiminutové cvičení mě nakopne na zbytek dne. Chce to trošku disciplíny a umět se vyhecovat, ale OPRAVDU  to stojí za to!

Ale abych vás v tom nenechala jen nudným povídáním o tom, jak to mám já, dávám do placu i několik tipů, aby to zafungovalo i vám ????

 

[content id=1134][/content]

[content id=1147][/content]

[content id=1150][/content]

[content id=1153][/content]

 

Je to jen zlomek toho, co funguje mně a dostalo mě až sem, do bodu, kdy je pro mě vědomý pohyb (i s dětmi na zádech, na hlavě, pod nohama… ????) nedílnou součástí každého dne. Proto jsem pro Vás sepsala další tipy do E-booku ???? MANUÁL VYTÍŽENÉ MÁMY ????, který si můžete zcela ZDARMA stáhnout ????

 

Často se také setkávám s maminkami, které nechtějí cvičit nejen kvůli dětem, ale hlavně proto,
že z intenzivní péče o děti a domácnost trpí bolestmi zad a právě bolavá záda mých klientek
(i klientů se sedavým zaměstnáním) mě přivedla k myšlence vytvořit pro Vás online program KLÍČ KE ZDRAVÝM ZÁDŮM, kde se společně naučíme jednoduché techniky a cvičení, které dají Vašim bolavým zádům definitivní SBOHEM ????

 

A rozhodně se nebojte, pokud jste dlouho necvičilypodívejte se do mého e-booku Vyhněte se 7 nejčastějším chybám při cvičení a cvičte jednou pro vždy bez bolesti zad, kde popisuji a na fotkách ukazuji, s jakými chybami se nejčastěji setkávám a jak je napravit ????

Tak ať se Vám hezky cvičí ???? A pokud pořád nevěříte, sledujte Youtube nebo Facebook,
kde každý týden cvičím živě krátké tréninky z našeho obýváku ????‍♀️????