7 tipů, jak vybalancovat vánoční přejezené pupky

Vánoční čas se vymyká úplně všemu, čas s rodinou, pohodička, odpočinek, setkání s přáteli, dobré jídlo i nějaký ten kousek cukroví a věřte mi, že i já se hrozně těším a taky si hodlám trochu dopřát. 😊 A pokud máte sladkou úchylku stejně jako já, mrkněte na pár tipů, kterými se řídíme u nás doma, abychom se i po svátcích vešli do našich oblíbených kalhot. 😊

Neslibuju zázraky na počkání ani nemožné do tří dnů, ale věřím, že když si na mě o svátcích aspoň jednou vzpomenete, bude to mít smysl. ❤️

1. PŘEMÝŠLEJTE NAD JÍDLEM

Vím, vánoční cukroví je prostě jen jednou v roce a taky fakt miluju vanikové rohlíčky, ale dejte si dva nebo tři. Stejně tak nepotřebujete jako přílohu půl kila bramborového salátu s majonézou, ale přilohy si nakombinujte. Dejte si malou porci salátu, přidejte k tomu zeleninu a je to.

2. ZAŘAĎTE EXTRA AKTIVITU

I když si půjdete během volna třeba dvakrát týdně zacvičit, jak jste zvyklí, zkuste se hecnout ještě alespoň jednou. Vaše tělo je totiž na pravidelnou zátěž zvyklé, ale není moc zvyklé na extra dávku vánočního cukroví a bramborového salátu.

3. DEJTE SI MOTIVAČNÍ TABULKU NA LEDNICI

Nalpte si motivační taublku na lednici a zapisujte si denní aktivitu. I když se to zdá jako prkotina, takový kousek papíru, který máte na očích, může dělat divy! Motivační tabulku si můžete stáhnout TŘEBA TADY.

4. NA NÁVŠTĚVY CHOĎTE PĚŠKY

Návštěvy jsou nedílnou součástí nadcházejícího volna, tak jich využijte ve svůj prospěch. Choďte na návštěvy pěšky (aspoň si můžete dát vaječňák), a pokud se opravdu potřebujete přiblížit autem, protože je to fakt dálka, zaparkujte tak, abyste se i hezky prošli.

5. VYJDĚTE SI S CELOU PARTOU

Velice populární jsou silvestrovské nebo novoroční výšlapy na kopce v okolí, ale proč zůstat jen u silvestra? Nejlepší jsou hurá akce s rodinou a partou, tak vezměte telefon a za pár minut můžete vyburcovat skvělou akci.

6. VĚNUJTE SE ZIMNÍM AKTIVITÁM (pokud to letos půjde)

Jo, předvánoční čas občas není moc pohodový, takže dostat se k oblíbeným zimním radovankám nemusí být jednoduché, tak využijte volné dny a odpočívejte pasivně s knížkou, u pohádek… pak ale nazujte brusle, hoďte lyže do auta a vyražte. Ten pocit, kdy se vám po dvacáté jízdě z kopce třesou únavou kolena, je k nezaplacení.

7. ZACVIČTE SI DOMA

Nechce se vám do toho sychravého počasí? Chápu, klidně můžete zůstat v pohodlí domova a zacvičit si třeba při odpolední pohádce.

Nevíte co si doma zacvičit? Pojďte do toho šlápnout, pojďte za námi do KLUBU ÚŽASNÝCH ŽEN.

Když se rozhodnete cvičit sama, nezapomeňte, že i u krátkého cvičení se dají udělat nepříjemné chyby. Proto jsem pro Vás připravila E-book se 7 základními chybami při cvičení, ve kterém najdete ty nejdůležitější principy, abyste si cvičení opravdu užila a eliminovala bolesti, které se pojí s nesprávným držením těla právě při cvičení…

Mějte se pohádkově a pozor na přejezené pupky!