Klub: Rozhýbej svůj den

Akční nabídka již vypršela, ale můžete se přidat do klubu.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Hledám další parťačku pro společné cvičení!

Jste to vy?

Představte si, že si můžete každý den zacvičit z vašeho obýváku – jen zapnete počítač a jdete na to, aniž byste musela trávit hodiny vyhledáváním vhodného videa na YouTube…

V mém klubu vás přivítá 120 nadšených žen, z nichž více než polovina se mnou cvičí už téměř tři roky. Buďte i Vy jeho součástí, zvedneme vás ze židle!

Cena zkušebního měsíčního členství je

690 Kč.

A jo! Vy máte doma děti? Tak to je super, protože JÁ TAKY!

I já jsem takto začínala, ale o to větší pecka to je teď, protože si zvykly na to, že zdravý pohyb patří k životu a dnes už si zacvičí se mnou.
Začátky byly veselé (mrkněte na video), ale nebojte se, i Vy to zvládnete!

I když děti ještě nemáte, nebo už jsou vaše mláďata velká, nemusíte hned trénovat „jako profík“, nemáme růžové brýle a bereme věci tak, jak přichází.

Zdravý pohyb patří k životu, a přestože na začátku nemáte stoprocentní podmínky ani hromady času, každá minuta se počítá. I pět dobře odcvičených minut je totiž víc než nic.

Buďte energická, usměvavá a v konfekční velikosti, o které se vám ani nesnilo.

Co si v Klubu zacvičíme?

Klub je můj život, proto ho neustále vylepšuji a čekají tam na vás další překvapení a bonusy, které se mi rodí v hlavě za pochodu.
S čím ale můžete počítat už teď?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Klasické cvičení Pilates

alfa a omega zdravého pohybu vhodného pro všechny věkové kategorie

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Napravíme vaši diastázu

bezprostředně po po porodu, po 5 a klidně i 20 letech

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Cvičení proti bolesti zad

abys se naše záda měla stále jako v bavlnce

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Protažení po náročném dni doma i v práci

naučíme se zrelaxovat a protáhnout celé tělo, eliminujeme bolesti a dostaneme se do perfektní kondice

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Kondiční cvičení

poškádlíme kardiovaskulární systém trochou intervalových a náročnějších tréninků a vytvarujeme naše krásné křivky

Cviky v průběhu cvičení vysvětluji, ukazuji a upozorňuji, zda jsou či nejsou vhodné pro bolavá záda, bříška s diastázou nebo například bolavá kolena.

Přesně tak, abyste za každých okolností cvičila s ohledem na váš zdravotní stav a aktuální kondici.

Kdo vás bude klubem provázet?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Ing. Petra Dvořáková, Ph.D.

Jsem certifikovaná instruktorka metody Pilates, poradkyně zdravého životního stylu s doktorátem v oblasti výživy člověka a jsem zakladatelkou on-line projektu „Rozhýbej svůj den“.

Moje milované ženy o mně říkají, že je dokáži dlouhodobě motivovat k výkonům, o kterých se jim ani nesnilo, proto se mnou řada z nich v klubu cvičí bez přestávky už téměř tři roky.

Přestaňte se už šidit a pojďte se mnou cvičit!

Díky Klubu už nebude ztrácet drahocenné minuty balením, oblékáním, cestováním do fitka. Čepice, rukavice, zima, déšť, spěcháte domů, celá zpocená…

NE! Teď máte vše v pohodlí Vašeho voňavého domova.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Bojujete s časem? Taky jsem bojovala...

Ale uvědomila jsem si, že když pomůžu sobě a svému tělu, budu se cítit líp, dobiju baterky a budu skvěle vypadat, můžu pak fungovat spokojeně a s úsměvem.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Začněte na pěti minutách

V Klubu pro vás mám kratičká 5minutová dynamická videa, která zvládnete hravě i přes den. A víte, jak to je – i 5 minut je víc než nic a postupně se můžete dopracovat i k tematickým 15minutovkám, které s vaší kondicí a tvary udělají doslova zázraky.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Dovolte si nebýt perfektní

Každou z nás ovlivňuje tisíc věcí, a tak se může někdy stát, že na cvičení nebudete mít náladu, nestihnete, nepůjde to. NEVADÍ! V Klubu se máte vždy k čemu vrátit a můžete kdykoli požádat o podporu, abyste získala správnou motivaci.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Postavte sebe na první místo

A byť to zní jako otřepané klišé, vždycky platí: spokojená žena, spokojená celá rodina. Tak to je.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Zažeňte svoji lenoru

Nepotřebujete chodit do fitka. Cvičte v pohodlí domova a přesto se skupinou stejně naladěných parťaček.

Dlouhodobá spolupráce je pro mě zásadní. Nikdy jednoduše nevíte, kdo nebo co vám do toho hodí vidle. Navíc, i naše tělo potřebuje čas, nechtějme po něm zázraky po týdnu.

Co o Klubu říká Inka, maminka 3 dětí a úspěšná on-line podnikatelka?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Tušíte, že byste měla začít cvičit (a taky v tom pokračovat), ale nevíte, jak na to? Já jsem se dlouho vymlouvala, že nemám na cvičení čas kvůli dětem a práci. Ve skutečnosti mi ale scházel plán, co mám cvičit, podpora a motivace.

Petra si mě hnedka získala svým nadšením a optimismem a dokáže mě namotivovat k dalšímu cvičení, i když mám pocit, že mi každou chvíli upadnou ruce a vypustím duši. Kdybych nebyla v jejím klubu, určitě bych necvičila pravidelně a hlavně bych vůbec nevěděla, jaké cviky jsou pro mě vhodné po porodu nebo když mě zrovna bolí záda. Hodně mě baví i Petřiny rady ohledně stravování a tipy na rychlé recepty z běžných surovin.

Klub doporučuju každému, komu schází motivace a/nebo know-how, jak se starat o své zdraví a svou postavu. Je skvělé, že má Petra odborné znalosti a spoustu zkušeností, takže mi vždycky dobře poradí a mám pocit, že s ní hravě zvládnu pravidelně cvičit i zdravě jíst. A vy to díky klubu zvládnete taky. 

nadšených a pravidelně cvičících členek

natočených cvičení a další přibývají

doplňkových vzdělávacích videí s pohybovými i výživovými tématy

A když za toho odcvičíte i „jen“ desetinu, vaše tělo vám poděkuje, vaše psychická i fyzická kondice vám poděkuje a váš manžel i děti boudou jásat, protože budete spokojená a šťastná, ALE! Udělejte to hlavně pro SEBE!

Proč JÁ a ne přehršle videí zdarma na Youtube?

Protože jsem instruktorka, která vás zvedne ze židle. Protože v mém Klubu se mnou cvičí ženy od začátku jeho založení už téměř tři roky a nikdy neodešly. A přesně proto, abyste i Vy zažila ten příliv energie, psychickou pohodu a oblékla novou konfekční velikost.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Dvakrát týdně cvičíme živě

i když na sebe nebudeme funět ve fitku, máte opravdovou motivaci odcvičit celou lekci a sprchu si můžete dát v pohodlí domova

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Videa zůstavají v přehledně roztříděná albech

když zrovna nestihnete živé vysílání, můžete si je kdykoli zpětně přehrát, klidně desetkrát

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Dokážu vás motivovat k výkonům

na které jste si netroufaly ani posmyslet a dovedete si pak představit, jak na sebe budete neuvěřitelně pyšná?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Mám vystudovaný doktorát v oblasti výživy člověka

proto vám navíc ke členství v Klubu nabízím recepty pro zdravé vaření, všední rychlovky, svačiny a dezertíky

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Můžete se dát i do změny stravovacích návyků

změna je cesta, nechtějte to „urvat“ v prvním měsící

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Můžete se na mě obrátit s otázkami ke cvičení

s ohledem na vaši kondici a fyzické potíže

Takovu podporu jen tak nenajdete!

A i když ztratit kila není vaše primární motivace, ale chcete se hlavně zdravě hýbat a být psychicky v pohodě, JSTE TADY SPRÁVNĚ! Shozená kila jsou jen doprovodným efektem našeho společně stráveného času.

Cena zkušebního měsíčního členství je

690 Kč .

Co o klubu říkají?

S Petrou Dvořákovou cvičím už téměř tři roky, ale hned po měsíci jsem se stala závislou!

Její pozitivní energie, nadšení, ale zároveň respekt k zdravotním možnostem každého účastníka a trpělivá snaha navést na zdravější stravování jsou úžasné!

Ludmila Kozubíková

Klub Petry Dvorakovej je TOP!

Kombinácia pravidelného cvičenia a postupneho vylepšovania jedálnička je úžasná! Rozhodne sa podpise na vašej postave a vašom zdraví. Petka je silný motivátor, ale zároveň Vám dáva priestor a čas. Ideálny klub pre každého, kto sa chce s láskou starať o svoje telo a vyzerať skvelo.

Maria Marinčáková

Za první cca 3,5 měsíce moje váha ukázala – 7 kg a já se cítím naprosto skvěle.

Je to skoro rok a půl, co jsem se dostala do bodu, kdy jsem se sebou potřebovala něco udělat a hledala cestu.. Jelikož je internet plný různých zaručených diet, programů, postupů a přístupů, které si často vzájemně odporují, bylo pro mě jasnou volbou svěřit se do rukou Petře, se kterou se známe z dob studií, kterou dlouhodobě sleduji a věřím, že ví přesně, o čem mluví a není žádný internetový rychlo-samouk..

No a vzhledem k tomu, že nás dělí 100 km, on-line klub, který v červnu 2020 odstartovala, byl ideálním řešením. Ze začátku jsem byla trochu skeptická a hlavně přesvědčená, že nejíme zas tak špatně.. Ale pod Petřiným vedením jsem začala o jídle přemýšlet úplně jinak, našla spoustu nových inspirací a kombinací.. I když jsem zatím klub nevyužila naplno (ano, bylo to u mě až doteď hlavně o jídle), tak výsledky jsou naprosto úžasné. Za první cca 3,5 měsíce moje váha ukázala – 7 kg a já se cítím naprosto skvěle. Dokonce manžel, který se se mnou jen pasivně „veze“, zhubnul 5 kg. Jsem nadšená z toho, co nám přinesla změna jídelníčku a natěšená na další pokrok, až se vrhnu i na cvičení, kterého je v klubu spousta. Bohužel nemám foto před/po, jelikož jsem nečekala, jak dobře to půjde a jak velká změna to bude. 

Ivana Novotná

Proč do toho jít právě se mnou?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Jsem máma dvou velmi živých dětí, manželka úžasného muže a věčná optimistka. Mám doktorát v oblasti výživy člověka, jsem Pilates instruktorka s více než jedenáctiletou praxí a nadšenec do každého zdravého pohybu. Učím hlavně ženy a maminky, jak využít i minimum volného času ke zdravému pohybu a dosáhnout tak svých vlastních cílů, ať už to bude vytvarování postavy, zhubnutí několika kilogramů, nebo třeba „jen“ změna stravovacích návyků.

Jako máma vím, jaká je to dřina, abychom si na sebe našly aspoň chvíli volného času, natož se v té chvíli zvládly převléct, dorazit do fitka, zacvičit si, dorazit domů, dát si sprchu a zase normálně fungovat… Proto jsem založila tento Klub, kde si společně krůček po krůčku vytvoříme zdravé pohybové i stravovací návyky, abychom se i jako maminky a ženy cítily skvěle, naučily se mít rády a bez výčitek si dopřály pár minut pohybu a třeba i lépe porozuměly fungování těla a konceptu racionálního stravování.

Jak to v klubu chodí a další otázky

Kde klub najdu?

Klub má „sídlo“ na Faceboou v uzavřené skupině, do které získáte přístup ihned po uhrazení členského poplatku.

Jak získám odkaz na živá cvičení?

vVysílám na YouTube přes soukromý odkaz obvykle v podvečerních hodinách od 18:30. Odkaz najdete ve skupině a v pravidelném pondělním e-mailu, který vám budu posílat po dobu vašeho členství.

Mohu se na civčení podívat zpětně?

Pokud cvičení nestihnete živě, můžete si je kdykoli přehrát zpětně ze záznamu.

Najdu tedy v klubu i recepty na zdravé vaření?

Uvnitř Klubu pak najdete i lekce (průvodce) s tématy týkající se výživy a zdravého vaření a samozřejmě hromadu receptů.

Mohu vám pokládat dotazy ohledně cvičení?

Můžete se mě kdykoli na cokoli zeptat, budu vám oporou a motivací.

Zvládne v klubu cvičit i začátečník?

ANO. Začátečnice, zkušené, ale i ženy po úrazech, s bolavými zády i specifickými potížemi. Všechny jste vítány a všechny budete opečovány.

Cvičení neustále komentuji, zdůrazňuji důležitá „pravidla“. Ukazuji, i jak vypadá cvik, pokud není správně zacvičený.