Hledám další parťačku pro společné cvičení!

JSTE TO VY?

V mém klubu vás přivítá 120 nadšených žen, z nichž více než polovina se mnou cvičí už rok a půl. Buďte i Vy jeho součástí, zvedneme vás ze židle!

Cena zkušebního měsíčního členství je 840 Kč včetně DPH

JDU DO TOHO!

Jsem Petra Dvořáková, certifikovaná instruktorka metody Pilates, jsem poradkyně zdravého životního stylu s doktorátem v oblasti výživy člověka a jsem majitelkou on-line Klubu „Rozhýbej svůj den„.

Moje milované ženy o mně říkají, že je dokáži dlouhodobě motivovat k výkonům, o kterých se jim ani nesnilo, proto se mnou řada z nich v klubu cvičí bez přestávky už rok a půl.

Buďte energická, usměvavá, přitažlivá a v konfekční velikosti, o které se vám ani nesnilo… Vstupte ke mně do klubu Rozhýbej svůj den.

Představte si, že si můžete každý den zacvičit z vašeho obýváku – jen zapnete počítač a jdete na to, aniž byste musela trávit hodiny vyhledáváním vhodného videa na YouTube…

A jo! Vy máte doma děti? Tak to je super, protože JÁ TAKY! I já jsem takto začínala, ale o to větší pecka to je teď, protože si zvykly na to, že zdravý pohyb patří k životu a dnes už si zacvičí se mnou. ????‍????‍????

Začátky byly veselé (mrkněte na video), ale nebojte se, i Vy to zvládnete!

I když děti ještě nemáte, nebo už jsou vaše mláďata velká, nemusíte hned trénovat „jako profík“, nemáme růžové brýle a bereme věci tak, jak přichází.

Zdravý pohyb patří k životu, ???? a přestože na začátku nemáte stoprocentní podmínky ani hromady času, každá minuta se počítá. ❤️ I pět dobře odcvičených minut je totiž víc než nic. ????

TAM MUSÍM BÝT!

Co si v Klubu zacvičíme?

Klub je můj život, proto ho neustále vylepšuji a čekají tam na vás další překvapení a bonusy, které se mi rodí v hlavě za pochodu. S čím ale můžete počítat už teď?

Cviky v průběhu cvičení vysvětluji, ukazuji a upozorňuji, zda jsou či nejsou vhodné pro bolavá záda, bříška s diastázou nebo například bolavá kolena.????

Přesně tak, abyste za každých okolností cvičila s ohledem na váš zdravotní stav a aktuální kondici.

Přestaňte se už šidit a pojďte se mnou cvičit!

Díky Klubu už nebude ztrácet drahocenné minuty balením, oblékáním, cestováním do fitka. A teď na podzim? Čepice, rukavice, zima, déšť, spěcháte domů, celá zpocená v zimní bundě

NE! Teď máte vše v pohodlí Vašeho voňavého domova.

Dlouhodobá spolupráce je pro mě zásadní. Nikdy jednoduše nevíte, kdo nebo co vám do toho hodí vidle. Navíc, i naše tělo potřebuje čas, nechtějme po něm zázraky po týdnu.

TO JE PŘESNĚ PRO MĚ!

V Klubu najdete:

0
nadšených a pravidelně cvičících členek
přes 0
natočených cvičení a další přibývají
0
doplňkových vzdělávacích videí s pohybovými i výživovými tématy

A když za toho společného půl roku odcvičíte i „jen“ desetinu, vaše tělo vám poděkuje, vaše psychická kondice vám poděkuje a váš manžel i děti boudou jásat, protože budete spokojená a šťastná, ALE! Udělejte to hlavně pro SEBE!

Co o Klubu říká Inka, maminka 3 dětí a úspěšná on-line podnikatelka?

TAM NESMÍM CHYBĚT!

Proč do toho jít právě se mnou?

Ahoj, já jsem Petra,

jsem máma dvou velmi živých dětí, manželka úžasného muže a věčná optimistka. Mám doktorát v oblasti výživy člověka, jsem Pilates instruktorka s více než desetiletou praxí a nadšenec do každého zdravého pohybu. Učím hlavně ženy a maminky, jak využít i minimum volného času ke zdravému pohybu a dosáhnout tak svých vlastních cílů, ať už to bude vytvarování postavy, zhubnutí několika kilogramů, nebo třeba „jen“ změna stravovacích návyků. ???? ????

Jako máma vím, jaká je to dřina, abychom si na sebe našly aspoň chvíli volného času, natož se v té chvíli zvládly převléct, dorazit do fitka, zacvičit si, dorazit domů, dát si sprchu a zase – jako by se nechumelilo… normálně fungovaly???? Proto jsem založila tento Klub, kde si společně krůček po krůčku vytvoříme zdravé pohybové i stravovací návyky, abychom se i jako maminky a ženy cítily skvěle, naučily se mít rády a bez výčitek si dopřály pár minut pohybu a třeba i lépe porozuměly fungování těla a konceptu racionálního stravování.

Naskočte, taky to zvládnete!

Proč a ne přehršle videí zdarma na Youtube? ????‍♀️

Protože jsem instruktorka, která vás zvedne ze židle. Protože v mém Klubu se mnou cvičí ženy od začátku jeho založení už celý rok a půl… a nikdy neodešly. A přesně proto, abyste i Vy za půl roku zažila ten příliv energie, psychickou pohodu a oblékla novou konfekční velikost.

TAKOVOU PODOPORU JEN TAK
NENAJDETE…

A i když ztratit kila není vaše primární motivace, ale chcete se hlavně zdravě hýbat a být psychicky v pohodě, JSTE TADY SPRÁVNĚ. Shozená kila jsou jen doprovodným efektem našeho společně stráveného času. ????

JDU DO TOHO!

Peťka přišla do Klubu kvůli bolestem zad.

Začala pravidelně cvičit, upravila jídelníček a za 7 měsíců je o 20 kg lehčí.

Srší energií, nádherným sebevědomím a je šťastná ve svém vlastním těle.

Peťka z Klubu vytěžila absolutní maximum a splnila si svůj sen. Sen o zdravých zádech a nádherných křivkách.

Jak to v Klubu chodí?

  • Klub má „sídlo“ na Faceboou v uzavřené skupině, do které získáte přístup ihned po uhrazení členského poplatku.

  • Vysílám na YouTube přes soukromý odkaz obvykle v podvečerních hodinách od 18:30. Odkaz najdete ve skupině.

  • Pokud cvičení nestihnete živě, můžete si je kdykoli přehrát zpětně ze záznamu.

  • Uvnitř Klubu pak najdete i lekce (průvodce) s tématy týkající se výživy a zdravého vaření a samozřejmě hromadu receptů.

  • Můžete se mě kdykoli na cokoli zeptat, budu vám oporou a motivací.

ZVLÁDNE CVIČENÍ I ZAČÁTEČNÍK?

ANO. Začátečnice, zkušené, ale i ženy po úrazech, s bolavými zády i specifickými diagnózami. Všechny jste vítány a všechny budete opečovány.

Cvičení neustále komentuji, zdůrazňuji důležitá „pravidla“. Ukazuji, i jak vypadá cvik, pokud není správně zacvičený.

Nikdy si nebudete připadat ztraceně, a i když na chvíli zabloudíte, dokážu vás vrátit zpět. Pokud vám něco nebude jasné, jsem zde pro vás v dotazech.

Nekupujete si jen další permanentku, která se časem ztratí v černé díře kabelky, se mnou si kupujte opravdové odcvičené hodiny, což vám potvrdí přes 50 mých skalních klientek, které se mnou cvičí už rok a půl. Zvednu vás ze židle, nenechám vás padnout, vždycky vás s láskou zvednu.

UŽ NEVÁHÁM ANI MINUTU!