• ŠŤASTNÁ

 • PLNÁ ENERGIE

 • ZDRAVÁ

 • ŠTÍHLÁ

 • V KONDICI

 • SEBEVĚDOMÁ
 • USMĚVAVÁ

 • KRÁSNÁ

 • A V KONFEKČNÍ VELIKOSTI, O KTERÉ SE VÁM DLOUHO JEN SNILO

Můžete to být i Vy ❤

Představte si, že si můžete každý den zacvičit z vašeho obýváku – jen zapnete počítač a jdete na to, aniž byste musela trávit hodiny vyhledáváním vhodného videa na Youtube…  A jo! Vy máte doma děti… Tak to je super, protože JÁ TAKY! ????‍????‍????

Ale NEBOJTE! Když vysílám, o děti je postaráno, takže cvičení pro vás věnuji plnou pozornost. ????

Berte to tak, že učíte samy sebe, děti a možná celou rodinu, že zdravý pohyb patří ke každodennímu životu, ???? a i když na začátku třeba nemáte stoprocentní podmínky, každá minuta se počítá. ❤️  I deset minut je totiž víc než nic. ????

TO PŘESNĚ POTŘEBUJU!

Co si spolu zacvičíme?

ohledem na váš zdravotní stav a aktuální kondici. ???? Protože cviky v průběhu cvičení vysvětlím, ukážu a upozorním, zda jsou či nejsou vhodné pro bolavá záda, bříška po porodu nebo například bolavá kolena.????

A protože vím, že pohyb je
jen polovina úspěchu….

UŽ PO PRVNÍCH PÁR TÝDNECH SE BUDETE
CÍTIT A VYPADAT SKVĚLE!

Co o Klubu říká Inka, maminka 3 dětí a úspěšná online podnikatelka?

Tušíte, že byste měla začít cvičit (a taky v tom pokračovat ????), ale nevíte, jak na to? Já jsem se dlouho vymlouvala, že nemám na cvičení čas kvůli dětem a práci. Ve skutečnosti mi ale scházel plán, co mám cvičit, podpora a motivace. Petra si mě hnedka získala svým nadšením a optimismem a dokáže mě namotivovat k dalšímu cvičení, i když mám pocit, že mi každou chvíli upadnou ruce a vypustím duši. ???? Kdybych nebyla v jejím klubu, určitě bych necvičila pravidelně a hlavně bych vůbec nevěděla, jaké cviky jsou pro mě vhodné po porodu nebo když mě zrovna bolí záda. Hodně mě baví i Petřiny rady ohledně stravování a tipy na rychlé recepty z běžných surovin. Klub doporučuju každému, komu schází motivace a/nebo know-how, jak se starat o své zdraví a svou postavu. Je skvělé, že má Petra odborné znalosti a spoustu zkušeností, takže mi vždycky dobře poradí a mám pocit, že s ní hravě zvládnu pravidelně cvičit i zdravě jíst. A vy to díky klubu zvládnete taky. ????
Ingrid Dach
Ingrid Dach, ingriddach.cz
TAK TAM MUSÍM BÝT!

Proč do toho jít právě se mnou?

Probudím ve vás radost z pohybu a skvělého jídla

jsem máma dvou velmi živých dětí, manželka úžasného muže a věčná optimistka. Mám doktorát v oblasti výživy člověka, jsem Pilates instruktorka s více než desetiletou praxí a nadšenec do každého zdravého pohybu. Učím hlavně ženy a maminky, jak využít i minimum volného času ke zdravému pohybu a dosáhnout tak svých vlastních cílů, ať už to bude vytvarování postavy, zhubnutí několika kilogramů, nebo třeba „jen“ změna stravovacích návyků. ???? ????

Jako máma totiž vím, jaká je to dřina, abychom si na sebe našly aspoň chvíli volného času, natož se v té chvíli zvládly převléct, dorazit do fitka, zacvičit si, dorazit domů, dát si sprchu a zase – jako by se nechumelilo… normálně fungovaly???? Proto jsem vytvořila tento Klub, kde si společně krůček po krůčku vytvoříme zdravé pohybové i stravovací návyky, abychom se i jako maminky a ženy cítily skvěle, naučily se mít rády a bez výčitek si dopřály pár minut pohybu a třeba i lépe porozuměly fungování těla a konceptu racionálního stravování.

Tak pojďte za námi do Klubu, skvělé party žen na stejné lodi. ????

Moc se na Vás těšíme ❤️

Proč a ne přehršle videí zdarma na Youtube? ????‍♀️

A HLAVNĚ! Jsem Vám stále k dispozici, takže spolu můžeme vyřešit jakýkoli zádrhel, který Vás na naší společné cestě potká ????????

TOHLE NA YOUTUBE PROSTĚ
NENAJDETE…

TO FAKT NENAJDU!

Zdravím! Chtěla bych se s vámi podělit o moji/naši cestu na Rozhýbej svůj den. Je to skoro půl roku, co jsem se dostala do bodu, kdy jsem se sebou potřebovala něco udělat a hledala cestu.. Jelikož je internet plný různých zaručených diet, programů, postupů a přístupů, které si často vzájemně odporují, bylo pro mě jasnou volbou svěřit se do rukou Petře, se kterou se známe z dob studií, kterou dlouhodobě sleduji a věřím, že ví přesně, o čem mluví a není žádný internetový rychlo-samouk.. 🙂 No a vzhledem k tomu, že nás dělí 100km, online klub, který v červnu odstartovala, byl ideálním řešením. Ze začátku jsem byla trochu skeptická a hlavně přesvědčená, že nejíme zas tak špatně.. Ale pod Petřiným vedením jsem začala o jídle přemýšlet úplně jinak, našla spoustu nových inspirací a kombinací.. I když jsem zatím klub nevyužila naplno (ano, bylo to u mě až doteď hlavně o jídle ????), tak výsledky jsou naprosto úžasné. Za cca 3,5 měsíce moje váha ukazuje – 7kg a já se cítím naprosto skvěle. ???? Dokonce manžel, který se se mnou jen pasivně „veze“, zhubnul 5kg. Jsem nadšená z toho, co nám přinesla změna jídelníčku a natěšená na další pokrok, až se vrhnu i na cvičení, kterého je v klubu spousta. Bohužel nemám foto před/po, jelikož jsem nečekala, jak dobře to půjde a jak velká změna to bude. 🙂 Tak alespoň, možná někomu pro inspiraci, přikládám ukázku toho, jak si u nás doma teď zdravě pochutnáváme.

Ivana Novotná, Maminka dvou krásných dětí na RD

S Petrou Dvořákovou cvičím už více než rok, ale hned po měsíci jsem se stala závislou!!! Její pozitivní energie, nadšení, ale zároveň respekt k zdravotním možnostem každého účastníka a trpělivá snaha navést na zdravější stravování jsou úžasné!

Ludmila Kozubíková, Vysokoškolská asistentka

Klub Petry Dvorakovej je TOP! Kombinácia pravidelného cvičenia a postupneho vylepšovania jedálnička je úžasná! Rozhodne sa podpise na vašej postave a vašom zdraví ???? Petka je silný motivátor, ale zároveň Vám dáva priestor a čas. Ideálny klub pre každého, kto sa chce s láskou starať o svoje telo a vyzerať skvelo ????

Maria Marinčáková, mariamarincakova.sk

A jak to bude probíhat?

 • Vysíláme v uzavřené facebookové skupině – obvykle v podvečerních hodinách. Přístup získáte ihned po uhrazení poplatku

 • Pokud cvičení nestihnete živě, můžete si je kdykoli přehrát zpětně ze záznamu

 • Uvnitř Klubu pak najdete i Lekce s tématy týkající se výživy a zdravého vaření

 • Můžete se mě kdykoli na cokoli zeptat, budu vám podporou a motivací

ZVLÁDNE CVIČENÍ I ZAČÁTEČNÍK?

V Klubu jsme ženy od mladého až po zralý věk. Začátečnice, zkušené, ale i ženy po úrazech, s bolavými zády i specifickými diagnózami. Cvičení neustále komentuji, zdůrazňuji důležitá „pravidla“ a ukazuji, jak vypadá cvik, pokud není zacvičený ideálně a co vás může při nesprávném provedení bolet. Takže si už nikdy nebudete připadat trapně a ztraceně, protože neznáte každý název cviku, který na vás lektorka houkne… a i když se na chvíli ztratíte…

…nic se neděje, protože vás nikdo nevidí :o)

TAK JO!