8týdenní kurz

Uzdravte svůj talíř
a životní styl

(během max. 15 minut denně!)

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Představte si, že

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Vykouzlíte chutný a zdravý oběd nebo večeři

a nestrávíte v kuchyni více než 30 minut

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Jednou pro vždy už budete umět sestavit zdravý jídelníček

sobě, partnerovi i dětem

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Se zdravá strava stane Vašim koníčkem

protože díky ní budete plná energie a budete sršet skvělou náladou

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Se naučíte plánovat jídelníček tak, abyste v kuchyni a obchodě strávila minimum času

a díky plánování ušetříte i Vaši peněženku

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava
Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Změny ve stravě, které za 8 týdnu uděláte, povedou i k Vaší nové konfekční velikosti

a to TRVALE, nikoli jako krátkodobý efekt

Přesně TOHLE se mnou zvládnete za 8 týdnů!

Kdo vás bude kurzem provázet?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Ing. Petra Dvořáková, Ph.D.

V oboru zdravého životního stylu se pohybuji už 11 let. Mám doktorát v oblasti výživy člověka a jsem certifikovaná instruktorka Pilates.

Moje milované klientky o mně říkají, že jsem jako smršť laskavé energie a můj neutuchající optimismus je dokáže motivovat k výkonům, o kterých se jim ani nesnilo. V online prostoru jsem se ocitla před téměř třemi lety a za tu dobu mými kurzy prošlo téměr 10 tisíc žen. A protože vím, že strava je základ dlouhodobého zdraví, připravila jsem pro Vás tento kurz, kde to vezmeme z gruntu. Od kuchyně, přes nákupy až po zdravé a rychlé vaření. Věcně a stručně!

Co vás v kurzu čeká?

1. týden

Úklid a příprava kuchyně

Prošmějdíme a připravíme si kuchyni. Zrevidujeme všechny zásoby, i ty hoooodně staré a podíváme se na to, jak je spotřebovat, co z nich připravit. Přichystáme si kuchyni pro co nejsnadnější a nejrychlejší vaření. A vytřídíme to, co v naší kuchyni a stravě opravdu nebudeme potřebovat.

Plánování jídelníčku a příprava nákupního seznamu

Podíváme se na to, jak využít všechny suroviny, co máte v lednici a ve skříních, abyste zbytečně nenakupovaly další zásoby. Ukážu vám aplikaci do mobilního telefonu, kam si můžete psát Váš nákupní seznam a doplňovat, kdykoli Vás něco napadne. Ušetří Vám to čas v obchodě a následně v kuchyni.

2. týden

Datum minimální trvanlivosti a „spotřebujte to“

Vysvětlím Vám, co to znamená, u kterých potravin jsou tato data nesmírně důležitá a řekneme si, jestli je možné některé potraviny konzumovat i po těchto datech.

Využijeme toho i při nákupech, kdy je v pořádku kupovat zlevněné potraviny, kterým se blíží data spotřeby a jak poznám, že už to má daná potravina „za sebou“.

Nakupujte chytře a ušetřete peněženku

Řekneme si, jak nás prodejci dokáží „vypéct“ v některých akcích. Podíváme se i na to, jak se obchody snaží omezit plýtvání potravinami, čehož můžeme krásně využít.

Skladování potravin

Ukážeme si, jak skladovat jednotlivé druhy potravin, aby se nekazily a jak uskladnit nebo spotřebovat potraviny, když jsme nakoupily větší množství a zjistíme, že je nespotřebujeme.

Co se dá zamrazit a co už ne. Jak správně skladovat ovoce a zeleninu.

3. týden

Zdravý jídelníček

Začneme si po malých krůčcích sestavovat zdravý jídelníček. Žádné velké kotrmelce. Uděláme to s respektem k Vašim chutím, potřebám i denním rytmům.

Vysvětlíme si, kdy zařadit kterou surovinu. Jak začlenit do jídelníčku pečivo, aby více pomáhalo než škodilo.

A jak si například sestavit stravu, když extrémně nestíhám, aby tělo netrpělo a nesahaly jsme po rychlých, ale nezdravých řešeních. Takže jukneme na zdravé svačiny pro dospěláky i děti.

4. týden

Sladkosti, cukříky a emoční zajídání

Zorientujeme se v tom, které dostupné cukrovinky můžeme ve stravě ještě s přivřenýma očima tolerovat a naučíme se pracovat se sladkou chutí, abychom se postupně, ale TRVALE zbavily závislosti.

Totéž platí i o emočním zajídání. Podíváme se na spouštěče a řekneme si, jak s emocemi pracovat, aby nás nenutily luxovat po večerech lednici.

No ale protože sladká chuť do našeho jídelníčku prostě patří, naučíme se připravovat zdravé mlsky.

5. týden

Zdravé a efektivní vaření aneb stop plýtvání potravinami

Podíváme se na to, jak vařit zdravě a nestrávit u toho v kuchyni půl života. Uvaříme zdravě a chutně pro celou rodinu.

Hodíme oko nejen na hlavní chody, ale i na snídaně a svačiny. Já u vaření miluju co největší využití surovin bez plýtvání, a když něco zbyde? Nemám problém „recyklovat“ a vymyslet z něj další skvělý chod.

6. týden

Komunikace s dětmi, partnerem a prarodiči

Začít musíme u sebe. My udáváme směr, my dětem ukazujeme, co je a není správné. Jak to s nimi vykomunikovat? A jak to vysvětlit třeba prarodičům, abychom nevyvolali třetí světovou? Ukážu vám, co funguje u nás. Jaké dělám kompromisy, ale i to, jak jsem našim dětem postupně nastavila hranice. 

7. týden

Proteinové tyčinky a doplňky stravy

Víte, že máte ve stravě málo bílkovin a láká Vás sáhnout po takových doplňcích? Řekneme si, jestli a kdy je používat a podíváme se, na co je třeba při výběru dávat pozor.

Vyvážená strava pro různá zaměstnání

Je rozdíl, jestli celý den sedíte u počítače, nebo naopak lítáte po dílně/venku. I tomu je třeba stravu přizpůsobit, protože každý životní styl vyžaduje něco malinko jiného. 

8. týden

Alternativní přístupy ke stravování

Vegetariánství, veganství, přerušovaný půst, nízkosacharidová strava, Whole 30… Je toho spousta. Funguje to? Je to pro Vás? A na co si dát pozor. Všechno jsem testovala i na sobě, tak se s Vámi podělím o to, jak moje tělo fungovalo/nefungovalo a řekneme si, jaký mají jednotlivé přístupy vliv na tělo, abyste nešlápla vedle, pokud o něčem takovém sama uvažujete.

Bonusy

  • Upečeme si spolu skvělý domácí žitný chleba z žitného kvásku.
  • Sdílím s Vámi recepty pro zdravý jídelníček.
  • Naučím Vás zdravě mlsat. Ukážu Vám, jak na zdravé dezerty, aby chutnaly celé rodině.

Konec výmluv!
Dost nakupování dalších kuchařek a příruček…

Díky kurzu už nebude ztrácet drahocenné minuty hledáním a přemýšlením, co jako zase mám, propánakrále, VAŘIT? A jak to uvařit, aby to bylo zdravé, chutné a neohrnul nad tím nos manžel, partner ani děti.

Už žádné bloumání po obchodě. Žádná rychlá řešení typu čokoládový croissant ( i když se vám teď možná seběhly sliny).

Pojďme udělat první, ale zásadní kroky k lepšímu zdraví nás samotných i našich dětí, partnerů a manželů.

A to vše v pohodlí Vašeho voňavého domova.

Pojďte do toho teď, už nečekejte na další „až“.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Bojíte se, že nebudete stíhat?

Jsem máma dvou dětí, každé dítě má tři kroužky a můj muž je v práci do večera. Každé odpoledne tak taxikařím, každý večer cvičím a mezi tím venčím naši psí stařenku a jezdím za našim koněm.

Kurz jsem připravila tak, abyste ho stíhaly i ve zběsilém tempu.

Přístup ke kurzu budete mít co bude „Fejsbuk Fejsbukem“, takže i když nějaké téma nestihnete, kdykoli se k němu můžete vrátit.

Nemusíte jít postupně. Všechna videa a témata už ve skupině jsou, takže si můžete vybírat z toho, co Vás aktuálně tlačí nejvíce. Po dobu 8 týdnů Vám budu pravidelně posílat e-mail se všemi materiály a videi, takže pokud zrovna nebudete u Facebooku, můžete si videa pustit i z e-mailu.

 

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Už jste zkoušela kde co... moc si nevěříte?

Tomu naprosto rozumím. Nicméně, je to 8 týdnů, kdy mne budete mít ve skupině po svém boku. Budu s vámi komunikovat, budu vás podporovat. Půjdeme pěkně pomalu, krok po kroku a s respektem k Vašim denním rytmům a potřebám. A já vám fakt věřím, že to zvládnete!

Ve skupině jsem stále a pravidelně se tam „zjevuji“ s novými tématy. Takže budete moci čerpat další obsah i po skončení prvních 8 týdnů.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Dovolte si nebýt perfektní

Nemusí být všechno na 100 % už zítra. Den za dnem získáte sebedůvěru. A to víte, že budou dny lepší i horší, ale v zádech budete mít skupinu stejně naladěných žen. Máte si kam jít zafrfňat, dobít energii i pochválit se. Nikdy vás nenechám padnout.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Zažeňte všudypřítomný stres

Každá to známe! Nákupy, vaření, úklid, úkoly… Staráme se o všechny a všechno kolem a zapomínáme na sebe. Plánováním, chytrým nakupováním a rychlým vařením ušetříte spoustu času, takže pak klidně můžete vyložit nohy na stůl a uvařit si dobrý čaj. (no dobře, tak možná i uklízet ty nepořádky…)

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Postavte sebe na první místo aspoň na pár minut denně

A byť to zní jako otřepané klišé, vždycky platí, že spokojená žena dokáže přenést svět. Tak pojďte udělat první krok. Dovedete si představit, jak na sebe budete pyšná?

Za každý jeden malý krůček.

Za každý skvěle zvládnutý den.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Jak to bude probíhat?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Kurz se uskuteční v uzavřené skupině na Facebooku, do které získáte přístup ihned po zaplacení.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Videa a materiály jsou ve skupině už v tuto chvíli. Nemusíte jít postupně, ale můžete si z nich vybrat témata, která Vás aktuální nejvíce trápí.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Po celou dobu kurzu pro vás budu ve skupině jako podpora a kdykoli se mě můžete ptát.

Co byste ještě měla vědět:

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Kurz jsem připravila tak, aby ho zvládla opravdu každá z vás, ať jste maminka na rodičovské dovolené a běháte okolo dětí a miminek, maminka, která už má děti odrostlé, zato pracuje do úmoru. Nebo ještě děti nemáte, ale toužíte po trvalé změně stravovacích návyků třeba ze zdravotních důvodů.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Videa jsou krátká a věcná. Do skupiny budu sdílet recepty i vzorové jídelníčky, které vám pomohou s plánováním zdravé stravy. Nebudete na to sama, vzájemně se budeme inspirovat a motivovat.

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Co vám ale neslibuji jsou zázraky na počkání, každá změna potřebuje čas a ukotvení. Každá máme jiné časové možnosti, a to je třeba respektovat. Každá máme jinou historii i vlastní odhodlání.

Co o mé práci říkají mé klientky?

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Loni, začátkem podzimu, jsem byla na odběru krve. Tam se mi ukázaly mírně zvýšené hodnoty tuku v krvi. To možná asi byla ta pomyslná kapka, kdy jsem si řekla, že bych nechtěla dopadnout jako můj taťka, který toho má spoustu za sebou. A taky jsem se chtěla cítit lépe. Proto jsem na internetu hledala nějaké cvičení a rady. Ale u ničeho jsem nevydržela.

Pak jsem narazila na tebe. A ejhle to byla jízda. Naučila jsem se jak mám jíst, jak sestavovat jídlo, aby bylo vyvážené. Tvá podpora byla suprová.

Postava se mi začala pod tvým vedením formovat. Učila jsi nás vše postupně, vždy pouze jednu věc a až jsme to zvládly, tak další. Když se vyskytl problém, vždy si pomohla a navedla zpátky. Mohly jsme se na tebe obrátit s čímkoli a kdykoliv. Navíc obleču kalhoty, které mě ležely ve skříni cca 8 let.

Konfekčně jsem šla dolů z velikosti 50 na 42, mám spoustu energie, necítím únavu, jsem šťastná a vděčná za to, že jsem tě poznala.

Iveta Katrňáková

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Peťulka je jedna z mých mnoha úžasných žen, které jsou součástí mého Klubu Rozhýbej svůj den. A já jsem vůbec netušila, jak skvěle si vede. Věděla jsem, že je se mnou na každém živém vysílání cvičení a teď, po 6 měsících se mi ozvala, jak úžasnou cestu ušla.

Peťka zhubla díky změně jídelníčku a cvičení 20 kg, je sebevědomá a plná energie. A já jsem šťastná, že jsem jí k tomu mohla být nápomocná.

Petra Marešová

Petra Dvořáková - Pilates a zdravá strava

Petřin program jsem si objednala, protože jsem chtěla průvodce změnou. Chtěla jsem mírně zhubnout, začít cvičit a lépe jíst, vše proto, abych měla víc energie.

Věděla jsem, že už nechci zkoušet, jaká cesta je správná, kudy jít, co jíst, co a jak cvičit a kdy, že zkrátka chci průvodce. Volba Peti byla skvělou volbou, díky ní jsem začala mít ráda pohyb, pochopila principy správného stravování a ještě s ní mohla sdílet vše, co jsem v rámci změny potřebovala.

Veronika Pačesová

Zatočte jednou pro vždy s nezdravými zvyky, závislostí na cukru a emočním zajídáním. Naučte se vařit zdravě, chutně a RYCHLE!

Za 8 týdnů za cenu: