6týdenní kurz

22 listopadu.–6. ledna

Uzdravte svůj talíř a životní styl

(během max. 15 minut denně!)

TO PŘESNĚ CHCI! Platba v CZK
Platba v EUR

Představte si, že

Přesně TOHLE se mnou zvládnete. Za 6 týdnů

Ing. Petra Dvořáková, Ph.D., to jsem já. V oboru zdravého životního stylu se pohybuji už 11 let. Mám doktorát v oblasti výživy člověka a jsem certifikovaná instruktorka Pilates.

Moje milované klientky o mně říkají, že jsem jako smršť laskavé energie a můj neutuchající optimismus je dokáže motivovat k výkonům, o kterých se jim ani nesnilo. V online prostoru jsem se ocitla před téměř třemi lety a za tu dobu mými kurzy prošlo téměr 10 tisíc žen. A protože vím, že strava je základ dlouhodobého zdraví, připravila jsem pro Vás tento kurz, kde to vezmeme z gruntu. Od kuchyně, přes nákupy až po zdravé a rychlé vaření. Věcně – stručně!

Co vás v kurzu čeká?

TÝDEN 1

ÚKLID A PŘÍPRAVA KUCHYNĚ

Prošmějdíme a připravíme si kuchyni. Zrevidujeme všechny zásoby, i ty hoooodně staré a podíváme se na to, jak je spotřebovat, co z nich připravit. Přichystáme si kuchyni pro co nejsnadnější a nejrychlejší vaření. A vytřídíme to, co v naší kuchyni a stravě opravdu nebudeme potřebovat.

🌀

PLÁNOVÁNÍ JÍDELNÍČKU A PŘÍPRAVA NÁKUPNÍHO SEZNAMU

Podíváme se na to, jak využít všechny suroviny, co máte v lednici a ve skříních, abyste zbytečně nenakupovaly další zásoby.

Ukážu vám aplikaci do mobilního telefonu, kam si můžete psát Váš nákupní seznam a doplňovat, kdykoli Vás něco napadne.

Ušetří Vám to čas v obchodě a následně v kuchyni.

TÝDEN 2

DATUM MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI A „SPOTŘEBUJTE DO“

Vysvětlím Vám, co to znamená, u kterých potravin jsou tato data nesmírně důležitá a řekneme si, jestli je možné některé potraviny konzumovat i po těchto datech.

Využijeme toho i při nákupech, kdy je v pořádku kupovat zlevněné potraviny, kterým se blíží data spotřeby a jak poznám, že už to má daná potravina „za sebou“.

🌀

NAKUPUJTE CHYTŘE A UŠETŘETE PENĚŽENKU

Řekneme si, jak nás prodejci dokáží „vypéct“ v některých akcích. Podíváme se i na to, jak se obchody snaží omezit plýtvání potravinami, čehož můžeme krásně využít.

🌀

SKLADOVÁNÍ POTRAVIN

Ukážeme si, jak skladovat jednotlivé druhy potravin, aby se nekazily a jak uskladnit nebo spotřebovat potraviny, když jsme nakoupily větší množství a zjistíme, že je nespotřebujeme.

Co se dá zamrazit a co už ne. Jak správně skladovat ovoce a zeleninu.

TÝDEN 3

ZDRAVÝ JÍDELNÍČEK

Začneme si po malých krůčcích sestavovat zdravý jídelníček. Žádné velké kotrmelce. Uděláme to s respektem k Vašim chutím, potřebám i denním rytmům.

Vysvětlíme si, kdy zařadit kterou surovinu.

Jak začlenit do jídelníčku pečivo, aby více pomáhalo než škodilo.

A jak si například sestavit stravu, když extrémně nestíhám, aby tělo netrpělo a nesahaly jsme po rychlých, ale nezdravých řešeních. Takže jukneme na zdravé svačiny pro dospěláky i děti.

TÝDEN 4

SLADKOSTI, CUKŘÍKY, ZÁVISLOST A EMOČNÍ ZAJÍDÁNÍ

Zorientujeme se v tom, které dostupné cukrovinky můžeme ve stravě ještě s přivřenýma očima tolerovat a naučíme se pracovat se sladkou chutí, abychom se postupně, ale TRVALE zbavily závislosti.

Totéž platí i o emočním zajídání. Podívám se na spouštěče a řekneme si, jak s emocemi pracovat, aby nás nenutily luxovat po večerech lednici.

No ale protože sladká chuť do našeho jídelníčku prostě patří, naučíme se připravovat zdravé mlsky.

TÝDEN 5

ZDRAVÉ A EFEKTIVNÍ VAŘENÍ anebo STOP PLÝTVÁNÍ POTRAVINAMI!

Podíváme se na to, jak vařit zdravě a nestrávit u toho v kuchyni půl života. Uvaříme zdravě a chutně pro celou rodinu.

Hodíme oko nejen na hlavní chody, ale i na snídaně a svačiny. Já u vaření miluju co největší využití surovin bez plýtvání, a když něco zbyde? Nemám problém „recyklovat“ a vymyslet z něj další skvělý chod.

TÝDEN 6

KOMUNIKACE S DĚTMI, PARTNEREM, PRARODIČI

+ NOVOROČNÍ ROZHODUTÍ A DALŠÍ KROKY

Začít musíme u sebe. My udáváme směr, my dětem ukazujeme, co je a není správné. Jak to s nimi vykomunikovat? A jak to vysvětlit třeba prarodičům, abychom nevyvolali třetí světovou? Ukážu vám, co funguje u nás. Jaké dělám kompromisy, ale i to, jak jsem našim dětem postupně nastavila hranice. Pro hranice je totiž spousta prostoru zrovna o Vánocích.

A protože už bude nový rok, řekneme si, jak pokračovat dál a neztroskotat při prvních hozených vidlích.

No a pár bonusů 🙂

Upečeme si spolu skvělý domácí žitný chleba z žitného kvásku.

Po celou dobu s Vámi budu sdílet recepty pro zdravý jídelníček.

Naučím Vás zdravě mlsat. Ukážu Vám, jak na zdravé dezerty, aby chutnaly celé rodině.

JDU DO TOHO! Platba v CZK
Platba v EUR

Konec výmluv!

Dost nakupování dalších kuchařek a příruček…

Díky kurzu už nebude ztrácet drahocenné minuty hledáním a přemýšlením, co jako zase mám, propánakrále, VAŘIT? A jak to uvařit, aby to bylo zdravé, chutné a neohrnul nad tím nos manžel, partner ani děti.

žádné bloumání po obchodě. Žádná rychlá řešení typu čokoládový croissant ( i když se vám teď možná seběhly sliny).

Pojďme udělat první, ale zásadní kroky k lepšímu zdraví nás samotných i našich dětí, partnerů a manželů.

A to vše v pohodlí Vašeho voňavého domova.

TO CHCI! Platba v CZK
Platba v EUR

Jak bude kurz probíhat?

  • Kurz se uskuteční v uzavřené skupině na Facebooku, do které získáte přístup 21. listopadu.
  • Videa budu vkládat vždy v úterý, pokud bude více témat, tak další ve čtvrtek.

  • Po celou dobu kurzu pro vás budu ve skupině jako podpora a kdykoli se mě můžete ptát.

Zvládne kurz opravdu každý?

Kurz jsem připravila tak, aby ho zvládla opravdu každá z nás, ať jste maminka na rodičovské dovolené a běháte okolo dětí a miminek, maminka, která už má děti odrostlé, zato pracuje do úmoru. Nebo ještě děti nemáte, ale toužíte po trvalé změně stravovacích návyků třeba ze zdravotních důvodů.

❤️

Videa budou krátká a věcná. Do skupiny budu sdílet recepty i vzorové jídelníčky, které vám pomohou s plánováním zdravé stravy. Nebudete na to sama, vzájemně se budeme inspirovat a motivovat.

❤️

Co vám ale neslibuji jsou zázraky na počkání, každá změna potřebuje čas a ukotvení. Každá máme jiné časové možnosti, a to je třeba respektovat. Každá máme jinou historii i vlastní odhodlání.

❤️

Ale já vím, že to dokážete! Máme na to 6 krásných týdnů.

Co o mé práci říkají klientky?

Milé dámy, milá Peťulko!

Těmito pár řádky bych se s vámi ráda podělila o fantastickou jízdu s Peťkou.

V lednu 2021 mi ji seslalo samo nebe, byla jsem ve stavu deprese a nanávidění sama sebe. Z posledního zoufalství jsem poslala e-mail a hned to začalo, instalace facebooku, telefonát a první schůzka. Úprava jídelníčku vlastně byla úplně snadná, protože mi Peťulka nic nezakázala, aspoň já to teď už tak vnímám, i když mi bylo doporučeno přestat jíst cukry a pšenici. Dnes z původní velikostí 54 XXXL jsem na velikosti kalhot 44, nepoužívám už na pověšení halenky 5 kolíčků, ale už jen dva jak všichni ostatní. 🙂 . A konečně jsem si v létě mohla koupit šaty, které jsem nikdy neměla. Není to o žádné drastické dietě, ale o změně životního stylu!!!

Vím, že bych to bez úžasné Peťky nezvládla, svým stálým „nakažlivým“ úsměvem, optimismem a velkou podporou hlavně v začátcích mi změnila život!!!

Každé z vás přeji do života, moje milé, tuhle drobnou blondýnku s jiskrou v oku a velkým srdcem.

Kateřina

Hanka nerada sepisuje elaboráty, takže mě požádala, abych naši spolupráci shrnula já.

Hanka je jedna z mých nejbližších přítelkyň, původně ke mně přišla kvůli bolesti zad a známe se roky. Za tu dobu jsem zjistila, že je mistryně světa v JOJO efektu. Vždycky jsme to probíraly u kávy, chvíli se držela mých dobře mířených rad, ale za dva měsíce byla zpátky a ještě i s několika kily navíc. Na začátku tohoto roku už se pro jistotu nechtěla ani fotit.

Změna přišla ve chvíli, kdy se rozhodla, že se JEDNOU pro VŽDY dostane na svou původní váhu kvůli svatbě bratra. Tentokrát tušila, že dobře mířené rady nezaberou a věděla, že když do sebe investuje, bude to pro ni opravdu důvod, aby se na to nevykašlala.

A ejhle! Teď Hanka 22 kilo dolů, cítí se naprosto fantasticky a srší štěstím a sebevědomím pokaždé, když se spolu potkáme. Navíc! Je si na beton jistá, že už se nikdy nevrátí zpět, protože už ví, co dělá a proč to dělá.

Proto tento program není jen o kilech, je o celkové přeměně v nádhernou, energickou a sebevědomou ženu.

Spolupráce s Inkou byla a stále je za odměnu. Inka mne požádala o pomoc v době, kdy byla pracovně velmi vytížená a navíc ji trápilo bříško po třech těhotenstvích. Společně jsme našly úžasnou cestu, jak pomoci tělu vyváženou a hodnotnou stravou a pravidelným cvičením Inka stále pracuje na na zdravém životním stylu.

Petřin program jsem si objednala, protože jsem chtěla průvodce změnou. Chtěla jsem mírně zhubnout, začít cvičit a lépe jíst, vše proto, abych měla víc energie.

Věděla jsem, že už nechci zkoušet, jaká cesta je správná, kudy jít, co jíst, co a jak cvičit a kdy, že zkrátka chci průvodce. Volba Peti byla skvělou volbou, díky ní jsem začala mít ráda pohyb, pochopila principy správného stravování a ještě s ní mohla sdílet vše, co jsem v rámci změny potřebovala.

Veronika Pačesová

Peťulka je jedna z mých mnoha úžasných žen, které jsou součástí mého Klubu Rozhýbej svůj den. A já jsem vůbec netušila, jak skvěle si vede. Věděla jsem, že je se mnou na každém živém vysílání cvičení a teď, po 6 měsících se mi ozvala, jak úžasnou cestu ušla.

Peťka zhubla díky změně jídelníčku a cvičení 20 kg, je sebevědomá a plná energie. A já jsem šťastná, že jsem jí k tomu mohla být nápomocná.

Ivetka:

Loni, začátkem podzimu, jsem byla na odběru krve. Tam se mi ukázaly mírně zvýšené hodnoty tuku v krvi. To možná asi byla ta pomyslná kapka, kdy jsem si řekla, že bych nechtěla dopadnout jako můj taťka, který toho má spoustu za sebou. A taky jsem se chtěla cítit lépe. Proto jsem na internetu hledala nějaké cvičení a rady. Ale u ničeho jsem nevydržela.

Pak jsem narazila na tebe. A ejhle to byla jízda. Naučila jsem se jak mám jíst, jak sestavovat jídlo, aby bylo vyvážené. Tvá podpora byla suprová.

Postava se mi začala pod tvým vedením formovat. Učila jsi nás vše postupně, vždy pouze jednu věc a až jsme to zvládly, tak další. Když se vyskytl problém, vždy si pomohla a navedla zpátky. Mohly jsme se na tebe obrátit s čímkoli a kdykoliv. Navíc obleču kalhoty, které mě ležely ve skříni cca 8 let.

Konfekčně jsem šla dolů z velikosti 50 na 42, mám spoustu energie, necítím únavu, jsem šťastná a vděčná za to, že jsem tě poznala.

Zatočte jednou pro vždy s nezdravými zvyky, závislostí na cukru, emočním zajídám. Naučte vařit zdravě, chutně a RYCHLE!

Za 6 týnů a za cenu

2 470 (103 EUR) včetně DPH

CHCI DO KURZU I SE VŠEMI BONUSY!
Platba v EUR