Začalo to úplně nevinně

Vlastně asi od malička trpím skoliózou, už si ani nepamatuju, kdy jsem začala pravidelně docházet
do ordinace ortopedie kvůli nepřetržitým bolestem zad. Postupem času se páteř sice stabilizovala,
ale bolesti přetrvaly a vygradovaly v době, kdy jsem studovala vysokou školu a hodiny trávila sezením
v laboratořích a přednáškových sálech.

Vzpomínky

A pak mi to došlo – JÁ, která jsem sportovala od 3 let, denně absolvovala tréninky gymnastiky, jezdila
na koni a vzkoušela snad všechny druhy sportů teď dělám CO? Hniju. Tak jsem se jednoho dne začalo pídit.

Osudová Lucie

V té době strašně frčela Zumba, kdo nezumboval, nebyl IN. A tak jsem se ve prospěch svého zdraví vrhla do rytmů Zumby, kde jsem úplnou náhodou zjistila, že lektorkou je moje spolužačka Lucka. S Luckou jsme obnovily trochu zaprášené přátelství a zumbovaly spolu několikrát týdně. Moje záda se ale ozývala pořád, a tak jsme u jedné skvělé kávy vymylsely, že zkusíme lekce Pilates, vyhlášené tím, že: „po deseti lekcích se budeme cítit jako nový člověk“. Tak jo! Jdeme na to!

Instruktorka, cože?

Netrvalo dlouho a Lucka přišla s nápadem, dostat se Pilates na kobylku a udělat si instruktorské licence. Cože?! Já, šedá myš?! Já bych měla lidi něco učit?! No ale jo, nakonec jsem se přesvědčila, že to bude dobrá investice minimálně pro má záda, a taky… Lucka měla auto, ale moc neřídila, já řídila, ale měla auto, se kterým bych si na dálnici netroufla… takže jsme vlastně byly super dvojka!

Nadšení, motivace a růžové brýle

Kurz byl skvělá škola – trocha sebezapření, paradoxně spousta bolesti, ale stálo to za to. Naučila jsem se pracovat s vlastním tělem, postupně stabilizovala a eliminovala bolest zad a plná energie jsem se i já rozhodla, že otevřu kurzy u nás, v tom našem malém městečku, abych i ostatním předala tajemství Pilates. Tou dobou tady probíhal tak maximálně aerobik, takže jsem to viděla v parádně růžových brýlích. Vytiskla leták, obešla obchod, obešla město, vhazovala do schránek…

Vystřízlivění

Přišel den D a já měla vést svoji vůbec první lekci. Celý den jsem byla nervózní, večer si vzala kasičku, karimatku, převlékla se do nového sportovního oblečení, s velkým očekáváním vyrazila na svoji první veřejnou lekci a? Nikdo nepřišel…

Tady a teď

Rok se s rokem sešel a už to bude let téměr deset. Těžké začátky vystřídalo mnohdy ještě těžší pokračování, ale nikdy jsem to nevzdala, protože vždycky tady byla alespoň malá skupina lidí, která mé práci dávala smysl. V současné době vedu otevřené večerní lekce, individuálně sestavuji pohybové a výživové plány a za ta léta jsem pomohla několika stovkám klientů včetně dětí.

Při dětech na rodičovské dovolené se mi podařil opravdu husarský kousek a dostudovala jsem postgraduální studium a mám doktorát v oblasti výživy člověka, proto s klientkami řeším nejen zdravý pohyb, ale i výživu – často v rámci célé jejich rodiny.

Tato zvláštní doba nás ale naučila, že se nám život může obrátit vzhůru nohama ze dne na den, proto když se prakticky nemůžeme setkávat, využíváme na maximum online světa.

A teď společně můžeme najít cestu, abyste se i Vy cítila skvěle, skvěle vypadala a už nikdy nemusela hledat ve změti nesmyslných diet a moři „erudovaných rychlokvašených trenérů a trenérek“

Kdo jsem mimo Pilates?

Hlavně máma dvou velice živých dětí, která miluje svoji rodinu a nejraději odpočívá aktivně v sedle, běžeckých teniskách či plaveckém bazénu ????

Jsem autorkou velmi žádaného online programu, který už pomohl stovkám žen:

???? KLÍČ KE ZDRAVÝM ZÁDŮM

e-booku:

Vyhněte se 7 nejčastějším chybám při cvičení a cvičte jednou pro vždy bez bolesti zad

zakladatelkou Klubu úžasných žen

a trenérkou úspěšných žen, které nechtějí ztrácet čas s hledáním pochybných videí na Youtube a zkoušením dalších a dalších zaručených „diet“…

a i pro Vás mám několik tréninků ZDARMA, kterými si i vy můžete posílit a protáhnout tělo v klidu Vašeho domova ❤️