PROBUĎTE V SOBĚ KRÁSNOU, ENERGICKOU A SEBEVĚDOMOU ŽENU. 
Krok po kroku, ale zaručeně a natrvalo!

Paní Zdenička

Dobrý den. Jmenuji se Zdeňka a je mi 49 let. Za posledních 10 měsíců jsem 3x skončila v nemocnici s bolestmi zad, které mě tak paralyzovaly, že mě naposledy dcera musela po vyšetřeních vozit na vozíku. A to byla ta poslední kapka, kdy jsem si řekla, že s tím musím něco udělat. Taky jsem díky lékům hodně přibrala. Proto jsem kontaktovala paní Petru a čekala, že budu chodit jen na ,,nějaká cvičení „,které mě navíc vůbec nemusí bavit. Opak je pravdou, setkala jsem se s velmi příjemnou mladou ženou, která se mnou probrala můj problém. Hlavní bylo odstranit bolest zad a taky trochu zhubnout. Takže do začátku jsme se domluvily, že si koupím hůlky na Nordic walking a budu chodit – řekla jsem si paráda to mě baví, procházky miluju. Až odezni velké bolesti zad, začneme i cvičit. Taky jsem dostala seznam potravin a pustila se do zdravého vaření. Jelikož nás karanténa rozdělila
paní Petra byla vždy na telefonu s radou a povzbuzením. Pro mě se stal pohyb drogou a taky jsem zhubla. Teď už se setkáváme na individuálních hodinách a trénujeme mé bolavé záda. Paní Petruška je profík, který ví co dělá. Doporučila bych ji všem lidem, kteří se chtějí zbavit bolesti, procvičit své tělo, či zhubnout. Já jsem našla nový smysl života, hýbu se, zdravě jím a to vše díky paní Petře.

Milé dámy, milá Peťulko!

Těmito pár řádky bych se s vámi ráda podělila o fantastickou půlroční jízdu s Peťkou.

V lednu 2021 mi ji seslalo samo nebe, byla jsem ve stavu deprese a nanávidění sama sebe. Z posledního zoufalství jsem poslala e-mail a hned to začalo, instalace facebooku, telefonát a první schůzka. Úprava jídelníčku vlastně byla úplně snadná, protože mi Peťulka nic nezakázala, aspoň já to teď už tak vnímám, i když mi bylo doporučeno přestat jíst cukry a pšenici. Našla jsem si karimatku na cvičení v KLUBU ROZHÝBEJ SVŮJ DEN, koupila nové hůlky na Nordic walking a začala neskutečná jízda. Po půl roce jsem na sebe náležitě pyšná i když cíl je ještě daleko. Holky, že nám tu Peťka stále opakuje, že je toho spoustu „o hlavě“, je to tak. Dnes z původní velikostí 54 XXXL jsem na velikosti kalhot 48, nepoužívám už na pověšení halenky 5 kolíčků, ale už jen dva jak všichni ostatní. 🙂 . A konečně jsem si v létě mohla koupit šaty, které jsem nikdy neměla. Není to o žádné drastické dietě, ale o změně životního stylu!!!

Vím, že bych to bez úžasné Peťky nezvládla, svým stálým „nakažlivým“ úsměvem, optimismem a velkou podporou hlavně v začátcích mi změnila život!!! Samozřejmě velký dík patří rodičům, sestře a partnerovi, bez jejich podpory by to bylo obtížnější.

Každé z vás přeji do života, moje milé, tuhle drobnou blondýnku s jiskrou v oku a velkým srdcem.

Kateřina

Hanka nerada sepisuje elaboráty, takže mě požádala, abych naši spolupráci shrnula já.

Hanka je jedna z mých nejbližších přítelkyň, původně ke mně přišla kvůli bolesti zad a známe se roky. Za tu dobu jsem zjistila, že je mistryně světa v JOJO efektu. Vždycky jsme to probíraly u kávy, chvíli se držela mých dobře mířených rad, ale za dva měsíce byla zpátky a ještě i s několika kily navíc. Na začátku tohoto roku už se pro jistotu nechtěla ani fotit.

Změna přišla ve chvíli, kdy se rozhodla, že se JEDNOU pro VŽDY dostane na svou původní váhu kvůli svatbě bratra. Tentokrát tušila, že dobře mířené rady nezaberou a věděla, že když do sebe investuje, bude to pro ni opravdu důvod, aby se na to nevykašlala.

A ejhle! Po 6 měsících spolupráce má Hanka 22 kilo dolů, cítí se naprosto fantasticky a srší štěstím a sebevědomím pokaždé, když se spolu potkáme. Navíc! Je si na beton jistá, že už se nikdy nevrátí zpět, protože už ví, co dělá a proč to dělá.

Proto tento program není jen o kilech, je o celkové přeměně v nádhernou, energickou a sebevědomou ženu.

Spolupráce s Inkou byla a stále je za odměnu. Inka mne požádala o pomoc v době, kdy byla pracovně velmi vytížená a navíc ji trápilo bříško po třech těhotenstvích. Společně jsme našly úžasnou cestu, jak pomoci tělu vyváženou a hodnotnou stravou a pravidelným cvičením Inka stále pracuje na pevném a zdravém bříšku.

Petřin program jsem si objednala, protože jsem chtěla průvodce změnou. Chtěla jsem mírně zhubnout, začít cvičit a lépe jíst, vše proto, abych měla víc energie.

Věděla jsem, že už nechci zkoušet, jaká cesta je správná, kudy jít, co jíst, co a jak cvičit a kdy, že zkrátka chci průvodce. Volba Peti byla skvělou volbou, díky ní jsem začala mít ráda pohyb, pochopila principy správného stravování a ještě s ní mohla sdílet vše, co jsem v rámci půlroční cesty potřebovala. Max. oceňuji individuální přístup a vše šité na míru přímo pro mě. 🙂

Veronika Pačesová

Peťulka je jedna z mých mnoha úžasných žen, které jsou součástí mého Klubu Rozhýbej svůj den. A já jsem vůbec netušila, jak skvěle si vede. Věděla jsem, že je se mnou na každém živém vysílání cvičení a teď, po 6 měsících se mi ozvala, jak úžasnou cestu ušla.

Peťka zhubla díky cvičení a změně v jídelníčku 20 kg, je sebevědomá a plná energie. A já jsem šťastná, že jsem jí k tomu mohla být nápomocná.

Pan Mojmír

Nenavštěvuji sice lekce Pilates, ale mám vynikající zkušenost s paní Petrou Dvořákovou a získala si mou důvěru v to, co dělá. Měl jsem bezstarostný život a nestaral se o žádnou životosprávu. Myslel jsem si, že chodit po doktorech a jíst hrst prášků ráno a večer, je v mém věku (65) normální. Pak jsem se já a moje manželka seznámili s paní Petrou, která nás přesvědčila o své metodě. Upravila nám výživový režim a následně přidala cvičení a Nordic walking.

Po sedmi měsících jsem shodil více jak 25 kg, doktoři mi snížili dávky léků a cítím se dobře. A nejlepší na tom je, že od té doby (cca 2 roky), kdy jsem již bez dohledu, jsem se k původní váze ani zdaleka nepřiblížil. Je to tím, že nám paní Petra vštěpila dobré zásady pro zdravý život. Ani mi ten přechod nepřipadal nijak tvrdý. Paní Petra je fantastická a to, co dělá, dělá dobře.

Pojďte se mnou udělat první krok! 👇

CHCI DO KURZU!