PROBUĎTE V SOBĚ KRÁSNOU, ENERGICKOU A SEBEVĚDOMOU ŽENU,
RADOST Z POHYBU A ZDRAVÉ STRAVY!
Krok po kroku, ale zaručeně a natrvalo!

Sníte o tom, že:

???? vás všichni známí chválí, jak úžasně vypadáte?

???? jdete a koupíte si šaty, o kterých jste snila roky, ale neodvážila jste se ani pomyslet, že byste se do nich vešla?

???? jdete po ulici jako hollywoodská hvězda s hrdě vztyčenou hlavou?

???? se budete cítit i VYPADAT naprosto skvěle!

???? to, co jste dokázala, je NAPOŘÁD! A nikoli výsledek nesmyslné krátkodobé diety

Tak přesně TOHLE spolu dokážeme! Bez odkladů, bez jakýchkoli ale… Protože to už tady přece bylo, a tolikrát…

Každá z nás jsme byla (nebo ještě možná jsme) v bodě, kdy je pro nás důležitější:

???? práce,

????‍????‍???? rodina,

???? péče o domácnost,

a pokud budeme chtít hledat výmluvy, tak i jediná špinavá ponožka nebo roky neuklízený sklep budou mít větší prioritu než to, že bychom konečně zvedly zadek a začaly něco dělat – pro sebe, pro naše zdraví, pro naše sebevědomí.

Jenže vy už dál výmluvy hledat nechcete!

Protože jste:

???? neustále unavená,

???? bez energie,

???? podrážděná,

???? nespokojená se svojí postavou,

???? a možná navíc cítíte, že váš zdravotní stav už není, co býval…

My spolu proplujeme šesti měsíci splněných přání a vašich nejtajnějších snů!

Naučím vás jak:

  • vyvážit stravu tak, abyste měla neustále energii, dobrou náladu a po chuti na sladké zbyla jen úsměvná vzpomínka,

  • nestrávit v kuchyni půl dopoledne a v o nejkratším čase vykouzlit oběd pro celou rodinu,

  • nastartovat pohybovou aktivitu, abyste nepřepálila start, ale vydržela se vztyčenou hlavou až do cíle,

  • efektivně a smysluplně odcvičit i během kratičké čtvrthodinky či půlhodinky

„Aby byla změna trvalá, musí být dlouhodobě žitelná.“
PROTO!

CO VÁS TEDY ČEKÁ?

K TOMU NAVÍC

A to je vše? No jistě, že ne. ???? Protože si nesmírně vážím vaší důvěry, dostanet ode mne dárek ????, který posune naše cvičení na novou úroveň. ????

Kdo jsem, že si vás chci „urvat“ na půl roku?

Jsem věčná propagátorka přirozeného stravování a zdravého pohybu, který představuje pro každou z nás něco jiného. Už více než deset let cvičím Pilates a se dvěma malými dětmi za zády, jedním manželem a jednou psí důchodkyní se mi povedlo obhájit doktorát v oblasti výživy člověka.

Ale nemyslete si i já jsem léta hledala sama sebe i správnou cestu, milionkrát selhala a po milionté prvé se zvedla, abych došla až ke svému cíli. A pro vás mám skvělou zprávu!

Nemusíte jít stejně klikatou cestou, jakou jsem šla já, povedu Vás totiž PŘÍMO!

Protože vy jste tady proto, že už nemáte čas a energii trávit hodiny na YouTube a vyhledávat videa, u kterých si sice jednou zacvičíte, ale druhý den vás tělo bolí tak, že ani nemůžete sedět na židli… a už vůbec nemáte chuť zkoušet další zaručenou dietu kamarádky, protože je vám jasné, jak to dopadne…

Jen si to představte, jak za šest měsíců budete v prosklené výloze místo zboží šmírovat sama sebe, jak skvěle vpadáte!

Protože za šest měsíců můžeme kompletně změnit váš život – zlepšit nejen kondici, ale i zdravotní stav a hlavně! Za šest měsíců spolupráce už budete mít naprosto jasno, jak chcete, aby vypadal váš taíř, pohybový plán, abyste se skvěle cítily i vypadaly – nejen měsíc či dva, ale TRVALE! A i když občas „ujedete“, budete moc dobře vědět, jak s tím zacházet, abyste zase nesešla z cesty.

Tak od toho jsem tady já, abych vás v prvním měsíci – díky možnosti být se mnou v kontaktu na messengeru – motivovala a udržela a jakmile se přehoupneme přes první měsíc, pak už i vy budete mít jasno v tom, že TOHLE je ONO.

Právě proto, že to byla dieta, právě proto, že nebyl dlouhodobě udržitelný plán a právě proto, že už jste to možná „zkusila“ až mockrát. Vaše tělo je unavené a brání se, jakákoli změna stravy pro něj bude šok, ale protože my budeme vědět a nevzdáme to po prvním týdnu, i naše tělo se nám odmění, ale ne za měsíc!

A přesně prototo jste tady! Tak to už tady bylo asi tisíckrát. Chápu a rozumím, že práce je základ, ale co vaše záda? Co vaše krční páteř? Jak se cítíte? Míváte bolesti hlavy? Býváte vyčerpaná? Myslíte na vaše zdraví? Protože některé „věci“ nebolí (inzulinová rezistence, vysoký krevní tlak), ale mohou tady být, aniž bychom věděly, nebo mohou přijít přesně proto, že jsme v našem životním poklusu zapomněly na sebe a naše dlouhodobé zdraví. A můžeme mít supersvětovou práci, kterou milujeme, ale pokud nebudeme zdravé a v dobré kondici, možná nám bude jednoho dne na nic. Do obchodu pro potraviny chodíte nebo třeba někoho posíláte tak jako tak – změní se pouze obsah vašeho košíku. A 30 minut na cvičení nebo procházku? Dobře, když ji nevpasujete přes den, přestože by vám jistě bodla a protáhla vás od sezení u počítače, skvělá varianta je, když půlhodinkou nastartujete celý den, protože přivstat si o 30 minut přece není takové peklo.

Tak to každopádně! Nemám žádný obecný mustr, ale na základě dotazníku a prvního osobního setkání natáčím cvičební videa jen a jen pro vás – pro vaši aktuální kondici a zdravotní stav. Ale nebojte! Pokud stíháte a máte rády pohyb venku, i vy si přijdete na své.

NEČEKEJTE, ŽE:

  • Vám dám jídelníček na 6 měsíců, mým cílem je naučit vás přemýšlet nad jídlem, nad chutěmi, abyste si našla, co vás baví, co vám chutná, prostě aby se i příprava jídla stala zábavou a ne nutností, ze které vám vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Často totiž vaše první představa vypadá tak, že budete vařit různá jídla pro vás a vaši rodinu. Ano, budu vám dodávat inspiraci, ale nedám vám konkrétní jídelníček na 24 týdnů…

  • Vám doporučím zázračné doplňky stravy, koktejly. Takové věci u mě nemají místo.

  • Mám kouzelnou hůlku a stane se zázrak bez vaší vědomé práce a přičinění. I změna životního stylu je cesta, na které je třeba pracovat.

  • Vám budu nutit nějaké extrémní směry. Mé principy se zakládají na „všežravé“ stravě a běžných surovinách a kuchyňských úpravách.

Za půl roku vás pustím do světa jako nádhernou ženu, která přesně ví, co jí a proč to jí. Pohyb pro ni bude taková přirozenost, že si bez něj už nedokáže představit den. Ale taky bude přesně vědět, co dělat, když občas uklouzne. Pořád jsme „jen“ lidé.

CO SPOLU MŮŽEME NAPŘÍKLAD DOKÁZAT?

Pan Mojmír

Nenavštěvuji sice lekce Pilates, ale mám vynikající zkušenost s paní Petrou Dvořákovou a získala si mou důvěru v to, co dělá. Měl jsem bezstarostný život a nestaral se o žádnou životosprávu. Myslel jsem si, že chodit po doktorech a jíst hrst prášků ráno a večer, je v mém věku (65) normální. Pak jsem se já a moje manželka seznámili s paní Petrou, která nás přesvědčila o své metodě. Upravila nám výživový režim a následně přidala cvičení a Nordic walking. Po sedmi měsících jsem shodil více jak 25 kg, doktoři mi snížili dávky léků a cítím se dobře. A nejlepší na tom je, že od té doby (cca 2 roky), kdy jsem již bez dohledu, jsem se k původní váze ani zdaleka nepřiblížil. Je to tím, že nám paní Petra vštěpila dobré zásady pro zdravý život. Ani mi ten přechod nepřipadal nijak tvrdý. Paní Petra je fantastická a to, co dělá, dělá dobře.

Paní Zdenička

Dobrý den. Jmenuji se Zdeňka a je mi 49 let. Za posledních 10 měsíců jsem 3x skončila v nemocnici s bolestmi zad, které mě tak paralyzovaly, že mě naposledy dcera musela po vyšetřeních vozit na vozíku. A to byla ta poslední kapka, kdy jsem si řekla, že s tím musím něco udělat. Taky jsem díky lékům hodně přibrala. Proto jsem kontaktovala paní Petru a čekala, že budu chodit jen na ,,nějaká cvičení „,které mě navíc vůbec nemusí bavit. Opak je pravdou, setkala jsem se s velmi příjemnou mladou ženou, která se mnou probrala můj problém. Hlavní bylo odstranit bolest zad a taky trochu zhubnout. Takže do začátku jsme se domluvily, že si koupím hůlky na Nordic walking a budu chodit – řekla jsem si paráda to mě baví, procházky miluju. Až odezni velké bolesti zad, začneme i cvičit. Taky jsem dostala seznam potravin a pustila se do zdravého vaření. Jelikož nás karanténa rozdělila
paní Petra byla vždy na telefonu s radou a povzbuzením. Pro mě se stal pohyb drogou a taky jsem zhubla. Teď už se setkáváme na individuálních hodinách a trénujeme mé bolavé záda. Paní Petruška je profík, který ví co dělá. Doporučila bych ji všem lidem, kteří se chtějí zbavit bolesti, procvičit své tělo, či zhubnout. Já jsem našla nový smysl života, hýbu se, zdravě jím a to vše díky paní Petře.

Milé dámy, milá Peťulko!

Těmito pár řádky bych se s vámi ráda podělila o fantastickou půlroční jízdu s Peťkou.

V lednu 2021 mi ji seslalo samo nebe, byla jsem ve stavu deprese a nanávidění sama sebe. Z posledního zoufalství jsem poslala e-mail a hned to začalo, instalace facebooku, telefonát a první schůzka. Úprava jídelníčku vlastně byla úplně snadná, protože mi Peťulka nic nezakázala, aspoň já to teď už tak vnímám, i když mi bylo doporučeno přestat jíst cukry a pšenici. Našla jsem si karimatku na cvičení v KLUBU ROZHÝBEJ SVŮJ DEN, koupila nové hůlky na Nordic walking a začala neskutečná jízda. Po půl roce jsem na sebe náležitě pyšná i když cíl je ještě daleko. Holky, že nám tu Peťka stále opakuje, že je toho spoustu „o hlavě“, je to tak. Dnes z původní velikostí 54 XXXL jsem na velikosti kalhot 48, nepoužívám už na pověšení halenky 5 kolíčků, ale už jen dva jak všichni ostatní. 🙂 . A konečně jsem si v létě mohla koupit šaty, které jsem nikdy neměla. Není to o žádné drastické dietě, ale o změně životního stylu!!!

Vím, že bych to bez úžasné Peťky nezvládla, svým stálým „nakažlivým“ úsměvem, optimismem a velkou podporou hlavně v začátcích mi změnila život!!! Samozřejmě velký dík patří rodičům, sestře a partnerovi, bez jejich podpory by to bylo obtížnější.

Každé z vás přeji do života, moje milé, tuhle drobnou blondýnku s jiskrou v oku a velkým srdcem.

Kateřina

Hanka nerada sepisuje elaboráty, takže mě požádala, abych naši spolupráci shrnula já.

Hanka je jedna z mých nejbližších přítelkyň, původně ke mně přišla kvůli bolesti zad a známe se roky. Za tu dobu jsem zjistila, že je mistryně světa v JOJO efektu. Vždycky jsme to probíraly u kávy, chvíli se držela mých dobře mířených rad, ale za dva měsíce byla zpátky a ještě i s několika kily navíc. Na začátku tohoto roku už se pro jistotu nechtěla ani fotit.

Změna přišla ve chvíli, kdy se rozhodla, že se JEDNOU pro VŽDY dostane na svou původní váhu kvůli svatbě bratra. Tentokrát tušila, že dobře mířené rady nezaberou a věděla, že když do sebe investuje, bude to pro ni opravdu důvod, aby se na to nevykašlala.

A ejhle! Po 6 měsících spolupráce má Hanka 22 kilo dolů, cítí se naprosto fantasticky a srší štěstím a sebevědomím pokaždé, když se spolu potkáme. Navíc! Je si na beton jistá, že už se nikdy nevrátí zpět, protože už ví, co dělá a proč to dělá.

Proto tento program není jen o kilech, je o celkové přeměně v nádhernou, energickou a sebevědomou ženu.

Spolupráce s Inkou byla a stále je za odměnu. Inka mne požádala o pomoc v době, kdy byla pracovně velmi vytížená a navíc ji trápilo bříško po třech těhotenstvích. Společně jsme našly úžasnou cestu, jak pomoci tělu vyváženou a hodnotnou stravou a pravidelným cvičením Inka stále pracuje na pevném a zdravém bříšku.

Petřin program jsem si objednala, protože jsem chtěla průvodce změnou. Chtěla jsem mírně zhubnout, začít cvičit a lépe jíst, vše proto, abych měla víc energie.

Věděla jsem, že už nechci zkoušet, jaká cesta je správná, kudy jít, co jíst, co a jak cvičit a kdy, že zkrátka chci průvodce. Volba Peti byla skvělou volbou, díky ní jsem začala mít ráda pohyb, pochopila principy správného stravování a ještě s ní mohla sdílet vše, co jsem v rámci půlroční cesty potřebovala. Max. oceňuji individuální přístup a vše šité na míru přímo pro mě. 🙂

Veronika Pačesová

Peťulka je jedna z mých mnoha úžasných žen, které jsou součástí mého Klubu Rozhýbej svůj den. A já jsem vůbec netušila, jak skvěle si vede. Věděla jsem, že je se mnou na každém živém vysílání cvičení a teď, po 6 měsících se mi ozvala, jak úžasnou cestu ušla.

Peťka zhubla díky cvičení a změně v jídelníčku 20 kg, je sebevědomá a plná energie. A já jsem šťastná, že jsem jí k tomu mohla být nápomocná.

Dokážu měnit životy, změním i ten Váš!

Cena půlročního transformačního programu je 53 700 Kč včetně DPH (možnost splátek)

Pokud Vás program zajímá, napište mi! Těším se na vás. ????

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.