Chci se podělit

A nemohla bys mi TO nějak sepsat?“ nebo… „TOHLE bys měla tesat do kamene.“ nebo… „Kéž bych měla ty tvé rady pořád při sobě…“

Takové věty mých klientek a klientů ve mně začaly pěkně hlodat. Sepsat… Tesat do kamene… „Manuál“… No jo, to se snadno řekne! A tak jsem přemýšlela, až mi to vlastně samo cvrnklo do nosu ve chvíli, kdy jsem četla lifestylový blog. Takže proč ne? Proč TO nehodit na papír a nepodělit se s ostatními? A taky jsem tady a Vy jste tady taky.

Za roky práce s klienty a pomoci s bolestmi jsem nasbírala velkou spoustu zkušeností, kterou předávám ve svých pravidelných lekcích Pilates. Teď se budu snažit být co nejvíc nápomocná i Vám, kteří zavítáte na můj pohybový blog.

Kromě toho, že jsem licencovanou instruktorkou, mám zkušenosti i v jiných oblastech, protože vedu i klienty, kteří nepreferují skupinová cvičení body and mind, takže jsem schopná sestavit pohybový plán přímo na míru.

Těším se, že SPOLEČNĚ NAJDEME CESTU, jak si od bolesti ulevit a nejlépe se jí zbavit úplně.
A už to, že jste se dočetli na konec tohoto malého článečku je Váš první krok. 😊

A pokud rádi cvičíte, ale pořád vás u cvičení bolí záda, což je mimochodem čisté peklo, mrkněte do mého e-booku, ve kterém se pravděpodobně dozvíte, proč se tak děje. 😊