3 kroky k vysněné postavě

a nečekejte ode mne žádná otřepaná klišé!

Workshop ZDARMA 17. února v 19 hodin

TAM NESMÍM CHYBĚT!

Už jste otestovala asi 50 druhů diet?

Vyzkoušela jste bezpočet zaručených rad nejlepší kamarádky?

Vždycky jste začala s absolutním nadšením a po čase skončila s pocitem selhání?

.

Získejte vysněnou konfekční velikost díky 3 zásadním krokům!

Zjistěte, jak najít rovnováhu ve stravě

abyste hned na začátku neztroskotala díky představě, že už Niky, NIkdy, NIKdyyy si nedám tu svoji oblíbenou čokoládu!

Zapomeňte na pocit, že každá změna je pekelená dřina

protože dobře promyšlená a efektivní změna s sebou nese výsledky i obrovskou radost

Odhalte důvod Vašich předchozích nezdarů

a NE, opravdu to NENÍ Vaše slabá vůle

JDU DO TOHO 🙂

Podíváme se na zoubek tomu proč:

Se nevyplatí bezhlavě vrhnout do změn v pohybu a stravě v jeden okamžik

a kde tedy začít, abyste dosáhla co nejlepšího výsledku

Na vás nebude fungovat skvělá dieta Marušky odvedle

i když Maruška setřásla 20 kilo za měsíc

Není radno „skočit na lep“ prodejcům rychlých, jednoduchých a zaručených diet

aby Vám nakonec nezbyly jen oči pro pláč

Na závěr vám prozradím JEDEN převratný tip

na který jsem přišla díky více než 10leté práci s mými klientkami a který vám naprosto zásadně usnadní cestu za vaší vysněnou postavou

Pojďte do toho, i když:

Jmenuji se Petra Dvořáková, jsem poradkyně zdravého životního stylu a certifikovaná instruktorka metody Pilates. Mám doktorát v oblasti výživy člověka a jsem majitelkou on-line Klubu „Rozhýbej svůj den„.

Moje milované ženy o mně říkají, že je dokáži dlouhodobě motivovat k výkonům, o kterých se jim ani nesnilo. Řada z nich se mnou spolupracuje bez přestávky už rok téměř dva roky.

Jsem máma dvou velmi živých dětí a sama dobře vím, jak je obtížné najít si čas sama pro sebe a plnit si své sny.

Za více než 10 let práce s nádhernými ženami se mi podařilo odhalit kritické okamžiky, které — když o nich víme, nás nepřekvapí a nezhatí naši cestu za vysněnou konfekční velikostí. 🙂

NEVÁHÁM ANI MINUTU!

Mrkněte na 2 z mnoha úspěšných klientek loňského roku:

Hanka ke mně původně přišla kvůli bolesti zad asi před 7 lety. Za tu dobu jsem zjistila, že je mistryně světa v JOJO efektu. Vždycky jsme to probíraly u kávy, chvíli se držela mých dobře mířených rad, ale za dva měsíce byla zpátky a ještě i s několika kily navíc. Na začátku loňského roku už se pro jistotu nechtěla ani fotit.

Změna přišla ve chvíli, kdy se rozhodla, že se JEDNOU pro VŽDY dostane na svou původní váhu kvůli svatbě bratra. Tentokrát tušila, že dobře mířené rady nezaberou a věděla, že když do sebe investuje, bude to pro ni opravdu důvod, aby se na to nevykašlala.

A ejhle! Po 6 měsících spolupráce má Hanka 22 kilo dolů, cítí se naprosto fantasticky a srší štěstím a sebevědomím pokaždé, když se spolu potkáme. Navíc! Je si na beton jistá, že už se nikdy nevrátí zpět, protože už ví, co dělá a proč to dělá.

Milé dámy, milá Peťulko!

Těmito pár řádky bych se s vámi ráda podělila o fantastickou půlroční jízdu s Peťkou.

V lednu 2021 mi ji seslalo samo nebe, byla jsem ve stavu deprese a nanávidění sama sebe. Z posledního zoufalství jsem poslala e-mail a hned to začalo, instalace facebooku, telefonát a první schůzka. Úprava jídelníčku vlastně byla úplně snadná, protože mi Peťulka nic nezakázala. Po půl roce jsem na sebe náležitě pyšná. Dnes z původní velikostí 54 XXXL jsem na velikosti kalhot 48, nepoužívám už na pověšení halenky 5 kolíčků, ale už jen dva jak všichni ostatní. 🙂 . A konečně jsem si v létě mohla koupit šaty, které jsem nikdy neměla. Není to o žádné drastické dietě, ale o změně životního stylu!!!

Vím, že bych to bez úžasné Peťky nezvládla, svým stálým „nakažlivým“ úsměvem, optimismem a velkou podporou hlavně v začátcích mi změnila život!!! Každé z vás přeji do života, moje milé, tuhle drobnou blondýnku s jiskrou v oku a velkým srdcem.

Kateřina

TOHLE CHCI TAKY!